Starostwo Biała Waka
Starostwo Biała Waka
Naujienų kalendorius
2021 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bir    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Naujienlaiškio prenumerata
Susisiekite su seniūnu
Partneriai
Partneriai

Active Citizens diena Eišiškėse!

Rugpjūčio mėn. 19 d. Eišiškių laisvalaikio ir verslo centre vyko Active Citizens programos renginys.

Programa Active Citizens skatina bendruomenių inicijuojamus socialinius pokyčius. Ji motyvuoja bendruomenių narius prisiimti atsakomybę už savo aplinką bei socialinius poreikius ir suteikia jiems reikalingas žinias, įgūdžius bei patirtį. Programa suteikia žinias reikalingas identifikuoti ir suburti tinklą žmonių, kurie padeda vieni kitiems pasiekti bendrų tikslų.

 

 

 

 

 

 

Vakar dienos renginyje dalyvavo ir KKD “Sokol” būrelio Baltojoje Vokėje jaunimas. Renginio metu jaunimas kartu su valdžios atstovais kalbėjosi apie Šalčininkų, Eišiškių, Baltosios Vokės ir Pabarės teigiamas ir neigiamas vietas.
Kiekvienos bendruomenės atstovai turėjo galimybę pristatyti savo gyvenvietės teigiamas ir neigiamas vietas. Diskusijų metu pirmiausiai buvo pasidžiaugta tuo, kas jau yra nuveikta bei aptarti kylantys iššūkiai ir galimi problemų sprendimo būdai, buvo apgalvota kaip jauni žmonės gali prisidėti prie pokyčių inicijavimo savo mieste arba kaime.

 Taip pat susirinkusieji ieškojo naujų idėjų, kaip galima būtų burti rajono jaunimą kartu bendruose susitikimuose, išvykose, šventėse ir renginiuose.