Starostwo Biała Waka
Starostwo Biała Waka
Naujienų kalendorius
2021 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bir    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Naujienlaiškio prenumerata
Susisiekite su seniūnu
Partneriai
Partneriai

Baltoji Vokė šiemet švenčia savo 70-ąjį gimtadienį!

TRADICIJA TAPĘS KONKURSAS „METŲ ŽMOGUS“

Per septynis dešimtmečius, šalia kanalo ir durpyno iškirstame Rūdninkų girios plote ėmė kurtis gyvenvietė. Visais laikais ji traukė veiklius, atkaklius, darbščius žmones ir buvo gera vieta gyventi, auginti vaikus, siekti svajonių.

Šiemet Baltosios Vokės gyvenvietė švenčia savo 70-metį, šia proga norime plačiau papasakoti apie tradicija tapusi konkursą „Metų žmogus“.

Baltosios Vokės seniūnija nuo 2006 metų, siekiant pagerbti labiausiai nusipelniusius miesto gyventojus, kasmet organizuoja konkursą „Seniūnijos metų žmogus“. Iš tikrųjų verta pabrėžti, kad Baltosios Vokės miestelyje ir seniūnijos apylinkėse gyvena idėjų kupini, veiklūs, darbštūs ir labai geranoriški žmonės, dėl ko ir kilo konkurso idėja. Pats konkursas nėra vien apdovanojimas už tam tikrus pasiektus rezultatus, įdėtą indėlį, miestelio puoselėjimą, tam tikrą pagalbą ir pan. Organizuojant konkursą taip pat siekiama papasakoti apie tuos, kurie stengiasi dėl miesto gerovės, skatina seniūnijos bendruomenę tobulėti ir ją remia.

Jūsų idomumui pateikiame sąrašą žmonių, kurie buvo nominuoti ir už savo nuopelnus miesteliui apdovanoti Baltosios Vokės seniūnijos metų žmogaus titulu.

2006 m. Edvard Kurkianec buvo apdovanotas „Metų žmogaus“ titulu už seniūnijos ir miestelio teigiamo įvaizdžio formavimą.

2007 m. Nijolė Balinskienė tapo Baltosios Vokės seniūnijos metų žmogumi už įnašą į mokyklos bendruomenės gyvenimą bei visuomeninę veiklą.

2008 m. Aušra Indrišiūnienė tapo Baltosios Vokės seniūnijos metų žmogumi už gimtojo žodžio puoselėjimą ir projektinę veiklą.

2009 m. Adelė Zienienė gavo Baltosios Vokės seniūnijos metų žmogaus titulą už daugiametį sąžiningą darbą visuomeninėje veikloje.

2010 m. buvo apdovanoti 3 asmenys – Česlav Voišnis tapo Baltosios Vokės seniūnijos metų žmogumi už pasiaukojančią veiklą ir darbą vietos bendruomenei. Danutė Gintautienė tapo Baltosios Vokės seniūnijos metų žmogumi už seniūnijos ir miestelio teigiamo įvaizdžio formavimą. Gžegož Jutkevič tapo Baltosios Vokės seniūnijos metų žmogumi už seniūnijos rėmimą ir geradarystę.

2011 m. Irena Bogdevič buvo apdovanota Baltosios Vokės seniūnijos metų žmogaus titulu už sąžiningą ilgalaikį pedagoginį darbą bei metodinę veiklą.

2012 m. buvo apdovanotas UAB „Žybartuva“ direktorius Andžej Orlovskij, asmuo užsiimantis vietos organizacijų veikla bei esantis kiekvieno organizuojamo renginio remėjas.

2013 m. apdovanotas UAB „Vilasta“ direktorius Robertas Čekutis. Jis gerai žinomas kaip asmuo remiantis vietos organizacijų veiklą bei miestelyje organizuojamų renginių remėjas.

2014 m. Oksana Jutkevič tapo Baltosios Vokės seniūnijos metų žmogumi už bendruomeniškumo ugdymą Žagarinės kaimo bendruomenėje.

2015 m. apdovanojimą gavo Miroslava Šostak – Baltosios Vokės seniūnijos patriotė, atviros širdies moteris, kuri garsina Baltąją Vokę rajono ir šalies lygmenyje, o taip pat užsienyje.

2016 m. Ina Ščerbo tapo Baltosios Vokės seniūnijos metų žmogumi už įnašą į darželio bendruomenės gyvenimą bei aktyvią visuomeninę veiklą.

2017 m. apdovanojimą gavo Olga Versockaja – atviros širdies žmogus, ji nuo pat gimimo gyvena Baltojoje Vokėje. Visą savo laisvą laiką Olga skiria socialinę riziką patiriantiems vaikams, taip pat aktyviai dalyvauja socialiniuose ir kultūriniuose renginiuose.

2018 m. buvo apdovanotas Vytautas Vedrickas už Baltosios Vokės miesto infrastruktūros gerinimą, naujų gyvenamųjų kvartalų įkūrimą, naujų darbo vietų gyventojams steigimą, vaikų darželio statyba ir kitus įnašus į miesto gerinimą.

2019 m. Tatiana Labuli apdovanojimą gavo už įnašą į Baltosios Vokės bendruomenės gyvenimą bei aktyvią visuomeninę veiklą, daugiametį, sąžiningą darbą, įsitraukimą į seniūnijos ir rajono savivaldybės organizuojamus renginius.

Dar kartą sakome „Ačiū“ tiems, kurie puoselėja mūsų seniūnijos bendruomenę, miestelį, remia vietines organizacijas ir garsina seniūnijos vardą.

Šiemet, esant gražiam miestelio jubiliejui, 15-us metus iš eilės skelbiame konkursą – Baltosios Vokės seniūnijos „Metų žmogus 2020“. Tačiau šį kartą kandidatais į nominantus tampa visi aukščiau išvardinti asmenys. Baltosios Vokės 70-mečio proga siūlome išrinkti seniūnijos 70-mečio žmogų.

Balsavimo terminai ir sąlygos:

Balsavimas prasideda nuo 2020 m. rugpjūčio mėn. 31 d. iki 2020 m. lapkričio mėn. 16 d. Baltosios Vokės seniūnijoje (Vilniaus g.17, Baltoji Vokė) arba elektroniniu paštu b.voke@salcininkai.lt

Nugalėtojas bus paskelbtas Kalėdinio susitikimo su gyventojais metu. Kviečiame aktyviai siūlyti kandidatus iš aukščiau išvardintų nugalėtojų.

Taip pat skaitykite: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3356671671057612&id=836207166437421