Starostwo Biała Waka
Starostwo Biała Waka
Naujienų kalendorius
2020 m. vasario mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Sau    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  
Naujienlaiškio prenumerata
Susisiekite su seniūnu
Partneriai
Partneriai

Šiltas ir jaukus susitikimas Rūdninkų laisvalaikio salėje!

Sausio 11 dieną kalėdinėms giesmėmis Rūdninkų kaimo choras pradėjo kalėdinio susitikimo šventę. Laisvalaikio salėje rinkosi vietos gyventojai, seniūnaičiai ir svečiai.

 

 

 

 

 

 

Į Rūdninkų kaimo bendruomenės susitikimą atvyko Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič, Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos narės Kristina Marija Slavinska ir Lilija Veršicka, Rūdninkų šv. Trejybės bažnyčios parapijos klebonas Juzef Narkun, Rūdninkuose veikiančių įmonių vadovai.

Susirinkusius pasveikino Baltosios Vokės seniūnijos seniūnas Genadij Baranovič linkėdamas visiems sveikatos, tarpusavio supratimo ir šilumos širdyse. Susirinkimo metu seniūnas pasidžiaugė per 2018 metus Rūdninkuose ir aplinkiniuose kaimuose  atliktais darbais, kadangi atlikta daugiau nei buvo numatyta. Seniūnas gyventojams pristatė 2018 metais naujai išrinktą seniūnaitę Iriną Balkevič, bei padėkojo buvusiai seniūnaitei Kristinai Šiškovskajai už gerą darbą.

Atsidėkodamas už bendradarbiavimą seniūnas įteikė dovanas įmonių vadovams, svečiams ir seniūnaičiams. Susitikimo metu taip pat buvo pasveikinti Rūdninkų kaimo jubiliatai, kuriems praėjusiais metais sukako 60, 70, 80 ir 90 metų, jiems buvo įteiktos atminimo dovanos.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Susitikimo metu seniūnas pasveikino Inos ir Pavelo Ščerbo šeimą.  2018 metais  jie įsivaikino jau antrą vaiką, šiuo metu jų šeimoje auga du vaikai iš globos namų. Atsidėkodamas už gerumą Genadij Baranovič įteikė simbolines dovanas tėvams ir mažiesiems šeimos nariams.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Susitikimo metu buvo paskelbti konkurso „Gražiausia sodyba 2018“ nominantai: Česlav Polubianko, Leonarda Jurgelevič, Ana Šipkovskaja, Kristina Šiškovskaja. Konkurso dalyviams buvo įteiktos simbolinės dovanos.

Švenčių proga sveikinimo žodžius tarė Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič, pažymėjęs, kad kalėdiniai susitikimai – tai puiki proga suburti bendruomenę, pasidžiaugti kartu nuveiktais darbais, kurių per 2018 metus buvo atlikta tikrai daug. Meras pabrėžė, kad nepaisant to jog nemažai darbų buvo atlikta, ateityje planuojama padaryti dar daugiau.

Baltosios Vokės seniūnija ir Rūdninkų kaimo bendruomenė pasveikino kunigą Juzefą Narkuną Gimtadienio proga ir linkėjo jam sveikatos, ilgų metų, sėkmės ir Dievo palaimos.

Rūdninkų parapijos klebonui kun. Juzefui Narkunui sukalbėjus maldą ir pašventinus kalėdaičius, skambant kalėdinėms giesmėms, draugiškoje aplinkoje susirinkusieji dalijosi kalėdaičiais linkėdami vieni kitiems gerų ir šviesių prasidėjusių metų.