Starostwo Biała Waka
Starostwo Biała Waka
Naujienų kalendorius
2019 m. gegužės mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bal    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Naujienlaiškio prenumerata
Susisiekite su seniūnu
Partneriai
Partneriai

KKD „ Sokół“ Baltosios Vokės būrelio taurei laimėti FIFA 19 turnyras.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sausio 12 d. seniūnijos salėje buvo organizuotas I – asis KKD „ Sokół“ Baltosios Vokės būrelio taurei laimėti FIFA 19 turnyras.

Norime padėkoti visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie 1-ojo turnyro PS4 FIFA19 Šalčininkų raj. KKD “Sokół” Baltosios Vokės būrelio taurei laimėti! Turnyre dalyvavo iš viso 16 komandų iš įvairių vietovių. Dėl III-os vietos žaidė Real Madrid (Edgardas Jurgelevičius ir Deimantas Aikovskij iš Baltosios Vokės m.) prieš Atletico Madridą (Ernest Ivanovski ir Darek Daukševič iš Rudnios k.). Realo žaidėjai įveikė Atletiką 4:0 ir pakabino ant savęs bronzinius medalius. Dėl čempionų titulo kovojo Chelsea (Martin Traskovskij ir Nikita Virbickij iš Vilniaus) ir Milano Inter (Kevin Klenovskij ir Pavel Ševelenko taip pat atvyko iš sostinės). Rungtynių pradžioje rezultatas buvo 2:1, pirmavo Chelsea, bet antroje pusėje iniciatyvą perėmė į savo rankas Inter, pirmavo rezultatu 4:2, Chelsea žaidėjai nenorėjo nuleisti rankų, pradėjo spausti varžovus ir įmušė savo trečią įvartį, rezultatas tapo 3:4, tačiau Interiui pavyko išsaugoti rezultatą ir iškovoti pirmąją vietą!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nugalėtojai: I vieta – Milano Inter (Kevin Klenovskij ir Pavel Ševelenko iš Vilniaus), II vieta – Chelsea (Martin Traskovskij ir Nikita Virbickij iš Vilniaus), III vieta – Real Madrid (Edgardas Jurgelevičius ir Deimatnas Aikovskij iš Baltosios Vokės m.). Dar kartą dėkojome visiems susirinkusiems! Laukiame visų kitame mūsų organizuojamame turnyre!!

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organizatoriai.