Starostwo Biała Waka
Starostwo Biała Waka
Naujienų kalendorius
2024 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bir    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Naujienlaiškio prenumerata
Susisiekite su seniūnu
Partneriai
Partneriai

X – Jubiliejinis tradicinis 5×5 futbolo turnyras Šalčininkų rajono kūno kultūros draugijos „Sokół“ Baltosios Vokės būrelio taurei laimėti“

2018 m. balandžio mėn. 28 d. įvyko „ X mažojo futbolo 5X5 Turnyras Šalčininkų rajono kūno kultūros draugijos „Sokół“ Baltosios Vokės būrelio taurei  laimėti“, kuriame dalyvavo 14 komandų.

Turnyras įvyko Baltosios Vokės mieste universalioje sporto aikštelėje. Turnyrą organizavo Kūno kultūros draugija ,,Sokół“ Baltosios Vokės būrelio nariai. Komandos buvo paskirstytos į 4 pogrupius. Iš pogrupių į ketvirtfinalį pateko 8 komandos. Visos komandos ir taip pat jų dalyviai pasirodė itin gerais rezultatais.

X-ame Tradiciniame turnyre dėl būrelio taurės varžėsi ,,Pagiriai“ (Vilniaus raj.), „Valčiūnai” (Vilniaus raj.), „Maladioshka“ (Rudaminos, Vilniaus raj), „Vaidotai“ (Vilniaus raj.), FK „Vetra“ (Vilnius), FK „Class on Gras“ (Vilnius), „Dream Team“ (Vilnius), „Autoplaza“ (Vilnius), „ FC Vokė“ (Baltoji Vokė), „Baltoji Vokė-I“. „Rūdninkai“ (Šalčininkų raj.), FK „Visinčia“ (Šalčininkų raj.), „Eišiškės“ (Šalčininkų raj.), FC „CSKA“ (Eišiškės).

 

Futbolo nugalėtojais tapo:

I VIETA – komanda Autoplaza (Vilnius)

II VIETA – komanda „FK Baltoji Vokė“ (Baltoji Vokė)

III VIETA – „Maladioshka“ (Rudamina, Vilniaus r.)

Apdovanojimus pelnė:

Geriausias puolėjas – Raimond Klim (Rūdninkai)

Geriausias vartininkas – Tomek Mickievič (Rūdninkai)

Geriausias žaidėjas – Arnold Cečkel (Maladioshka) 

Komandos buvo apdovanotos taurėmis, medaliais, padėkos raštais.

Labai džiugu , kad kiekvienais metais Baltojoje Vokėje buriasi vis daugiau sporto renginių dalyvių mylėtojų, o pačių varžybų iniciatoriais tampa  aktyvus jaunimas. Šiais metais į  jaunimo organizuojamą futbolo turnyrą atvyko ypatingai daug komandų ir jų gerbėjų. Visus  dalyvius maloniai stebino turnyro tempas ir dinamika. Toks aktyvus komandų dalyvavimas rungtynėse rodo, kad verta ir reikia dažniau organizuoti  sportinius susitikimus. Tad nuoširdžiai tikimės , kad kitais metais Baltosios Vokės universaliojoje aikštelėje žaisti  futbolą susiburs dar daugiau perspektyvių sportininkų ir  komandų.  

Organizatoriai džiaugėsi tuo, kad buvo geras oras kuris visiems suteikė daug geresnių emocijų bei netrūko šypsenų veide. Visi dalyviai ir organizatoriai buvo labai patenkinti varžybų rezultatais, komandų narių atkaklumu ir ryžtumu. Visų laukiame kitais metais!

Turnyro organizatorius – Baltosios Vokės KKD ,,Sokół“ jaunimo grupė.