Starostwo Biała Waka
Starostwo Biała Waka
Naujienų kalendorius
2024 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bir    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Naujienlaiškio prenumerata
Susisiekite su seniūnu
Partneriai
Partneriai

Užgavėnės Baltojoje Vokėje!

2020 metų vasario mėn. 22 d. Baltojoje Vokėje vyko Užgavėnių šventė, kurią organizavo Baltosios Vokės seniūnija kartu su Baltosios Vokės kultūros centru. Baltosios Vokės gyventojai, svečiai ir meno kolektyvai skaniai ir linksmai palydėjo žiemą, visi kartu šaukėsi pavasario ir šiltų saulės spindulių.

 

 

 

 

 

 

Žiemą iš Baltosios Vokės padėjo varyti meno kolektyvai: į svečius atvyko Eišiškių kraštą reprezentuojantys ir puikiai žinomas meno kolektyvas „Eišiščanie“, prie jų prisijungė folkloro grupė Ratilai ir liaudies dainos ansamblis iš Baltarusijos „Slavianočka“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miesto centre susirinkusią publiką pasveikino Baltosios Vokės seniūnijos seniūnas Genadij Baranovič linkėdamas teigiamų emocijų kvietė visus kartu linksmai leisti laiką ir vaišintis paruoštais skanėstais.

 

 

 

 

 

 

Šventės metu netrūko dainų, šokių, žaidimų, juoko, persirengėlių ir geros nuotaikos.

Baltosios Vokės seniūnijos vardu norime padėkoti Kultūros centrui, miesto bibliotekai, seniūnaičiams ir visiems prisidėjusiems gyventojams. Džiaugiamės Jūsų aktyvumu ir iniciatyvumu, noru dirbti seniūnijos labui, prisidėjimu prie bendros gerovės kūrimo.

Atskirą padėką Baltosios Vokės seniūnas skyrė seniūnaičiams, visos vaišės – jų nuopelnas.

 

 

 

 

 

 

Užgavėnės Baltojoje Vokėje – tai draugiškos ir vieningos bendruomenės susitikimas, kuriame žmonės puikiai leido laiką.