Starostwo Biała Waka
Starostwo Biała Waka
Naujienų kalendorius
2024 m. birželio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Geg    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Naujienlaiškio prenumerata
Susisiekite su seniūnu
Partneriai
Partneriai

Susipažinkime, Evelina Urbanovič, Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vyresnioji specialistė, kuri dirbs Baltosios Vokės seniūnijoje.

Pagal pareigybės aprašymą jį vykdys šias funkcijas:

 1. Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos viešojo administravimo įstatymu atlieka patikrinimus pagal Baltosios Vokės seniūnijos gyventojų gautus skundus (pareiškimus), prašymus ar pranešimus ir surašo patikrinimų aktus.
 2. Kartu su policijos pareigūnais ar kitų valstybinių ar savivaldybių institucijų darbuotojais dalyvauja patikrinimuose administraciniams nusižengimams nustatyti Baltosios Vokės seniūnijos teritorijoje.
 3. Pagal savo kompetenciją bendradarbiauja su Šalčininkų rajono „Saugios kaimynystės“ grupėmis.
 4. Pagal kompetenciją vykdo administracinių nusižengimų bylų teiseną, numatytą Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse.
 5. Surašo administracinių nusižengimų protokolus administracinių nusižengimų bylose fiziniams asmenims ir juridinių asmenų atstovams.
 6. Kontroliuoja transporto priemonių stovėjimo tvarką gyvenamosiose zonose ir daugiabučių namų kiemuose.
 7. Šalčininkų rajono savivaldybės organizuojamuose renginiuose palaiko viešąją tvarką.
 8. Kontroliuoja, kaip laikomasi Lietuvos Respublikos triukšmo valdymo įstatymo ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių triukšmo valdymą, triukšmo prevencijos Šalčininkų rajono savivaldybės viešosiose vietose taisyklių.
 9. Kontroliuoja, kaip Šalčininkų rajone laikomasi Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos sprendimų, patvirtintų taisyklių, už kurių pažeidimą atsiranda administracinė atsakomybė.
 10. Kreipiasi į policijos pareigūnus dėl Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 596 straipsnio „Administracinėn atsakomybėn traukiamo asmens pristatymas ir paieška, asmenų atvesdinimas“ taikymo asmenims, padariusiems administracinį nusižengimą.
 11. Dalyvauja komisijų ir darbo grupių, kurių nariu paskirtas, veikloje, kad būtų įgyvendinti šioms grupėms ar komisijoms suformuluoti uždaviniai.
 12. Vykdo kitus su pareigybės funkcijomis susijusius nenuolatinio pobūdžio Administracijos direktoriaus ir Viešosios tvarkos skyriaus vedėjo pavedimus, kad būtų įgyvendinti skyriaus uždaviniai.

 

Sveikiname Eveliną ir linkime  visokeriopos sėkmės naujuose darbuose!

Darbo laikas:

I-IV 8:00-17:00

V 8:00-16:00

Pietų pertrauka nuo 12:00 iki 12:45

Kontaktinis tel. +37068231173, el.paštas evelina.urbanovic@salcininkai.lt