Starostwo Biała Waka
Starostwo Biała Waka
Naujienų kalendorius
2023 m. gegužės mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bal    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Naujienlaiškio prenumerata
Susisiekite su seniūnu
Partneriai
Partneriai

Sportininkų apdovanojamai!

2022 metų gruodžio 16 dieną Baltosios Vokės pramogų centre įvyko Baltosios Vokės seniūnijos sporto komandų ir atskirų sportininkų, garsinusių seniūnijos vardą įvairiose varžybose 2022 metais, apdovanojimas.  Komandos pristatė savo šių metų veiklą, pasiektus rezultatus ir aptarė lūkesčius.

 

Baltojoje Vokėje veikia Kūno kultūros draugija „SOKOL“, RINGO federacija, sporto klubas „JAUNYSTĖ“, tad jaunimas gali atrasti save šiose sporto kryptyse:

Ringo,

krepšinio komanda,

futbolo komanda,

tinklinio komanda,

karate ir bokso būreliai,

graikų -romėnų imtynių būrelis.

Apdovanojimus pelnė ne tik jauni, bet patyrę sportininkai, bet ir kylančios Baltosios Vokės sporto žvaigždutės. Nusipelniusių sportininkų sąrašas:

 1. Lukrecija Mačytė – Ringo
 2. Fabian Stankevič – Ringo
 3. Dominika Staševska – Sokol
 4. Karol Kovalevskij – Graikų – romėnų imtynės
 5. Leon Navickij – Graikų – romėnų imtynės
 6. Armandas Blaževičius – rankų lenkimas
 7. Erik Žemoitin – svarsčių kilnojimas
 8. Gabriela Bojarin – Ringo
 9. Nikolajus Stankevičius – Ringo, futbolas
 10. Deivid Piatikonis – Ringo
 11. Marius Šinkarenko – Ringo, futbolas
 12. Vitalij Viduto – Ringo, krepšinis
 13. Mantas Dausėnas – Krepšinis
 14. Dainius Atraškevičius – Krepšinis
 15. Deimantas Aikovski – Ringo, futbolas
 16. Sylvester Baranovič – Ringo, futbolas, krepšinis
 17. Olgerd Žavoronko – futbolas
 18. Vladyslavas Podberezkij – futbolas

Baltosios Vokės seniūnas Genadij Baranovič už pasiekimus Sekmadienio lygos vasaros sezone, kur vaikinai iškovojo 4 vietą, ir už penkias pergales iš šešių sužeistų mini-futbolo rungtynių žiemos sezone, įteikė futbolo komandai 20 pilnų formos komplektų, prie kurių įsigijimo labai prisidėjo UAB „Gulija“ direktorius Jaroslav Voitechovič.

Savo ruožtu Baltosios Vokės krepšinio komanda padovanojo seniūnijai banerį, kuris užims garbingą vietą sporto aikštelėje ir motyvuos ateinančias sportininkų kartas, o futbolininkai pavaišino dalyvius tortu.

Taip pat padėkos buvo įteiktos ir sporto veiklos organizatoriams, kurie savo laisvalaikį neatlygtinai aukoja sporto veiklos organizavimui bei motyvuoja jaunus seniūnijos sportininkus:

 1. Viktor Avižen – krepšinis, svarsčių kilnojimas
 2. Edgaras Jurgeliavičius – krepšinis
 3. Arvidas Przemyslav Baudzis – boksas

Atskirai dėkojame Šalčininkų rajono savivaldybės administracijai, Šalčininkų rajono merui Zdislavui Palevič, UAB „Gulija“ direktoriui Jaroslavui Voitechovič, Šarūnui Jagelo, UAB „Lotos Baltica“ direktoriui Andrejui Sobalevskiui už finansinį indėlį į Baltosios Vokės seniūnijos sporto vystymąsi.

Per apdovanojimų ceremoniją taip pat neliko užmiršti ištikimiausi sirgaliai, kurie už mūsų futbolo komandą serga ne tik, kuomet vaikinai žaidžia namuose, bet ir lydi komandą į kiekvienas varžybas per visą Lietuvą. Sirgaliai gavo marškinėlius su komandos atributika. Tokius pat marškinėlius gavo ir jauniausia mūsų komandos sirgalė, kuriai dar net nėra dviejų metų, bet ji kartu su mama nepraleidžia nei vienų varžybų. Už futbolininkų palaikymą ir beatodarišką tikėjimą jais dėkojame Tatjanai Simanavičienei ir jos sutuoktiniui iš Lentvario, Evelinai Vanagel ir jos dukrytei, Emilijai ir Viktorui Koženevskiems, Adamovič Žanai ir jos sutuoktiniui iš Paluknio, Marinai Stankevič, Olgai Žemoitin, Artūrui Butkevič, Andželikai Piatikonienei, Edvinui Ugrevičiui ir Danekui Adamovič iš Jašiūnų.

 

Tikimės, kad panašios apdovanojimo šventės taps gera Baltosios Vokės seniūnijos tradicija, o sportininkų tarp mūsų jaunimo tik daugės.