Starostwo Biała Waka
Starostwo Biała Waka
Naujienų kalendorius
2023 m. gegužės mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bal    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Naujienlaiškio prenumerata
Susisiekite su seniūnu
Partneriai
Partneriai

Šiltas kalėdinis susitikimas Rūdninkų kaime!

Susitikimas prasidėjo grupės „Art of Music“ koncertu, kuri pakvietė pasinerti visus susitikimo dalyvius į kalėdinių giesmių magiją.

 

Pabūti kartu su Rūdninkų kaimo gyventojais, palinkėti jiems gražių švenčių ir gerų Naujųjų metų atvyko Rūdninkų parapijos kunigas Vygintas Čiurinskas, tarybos narė Kristina Slavinska, Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gžegož Jurgo ir mero patarėjas Valdemar Sliževski.

Nuoširdžiai sveikinu visus atvykusius. Kasmet susitinkame, esame ištikimi tradicijai. Man malonu matyti seniūnaičius, jubiliatus, įstaigų vadovus, ir jus visus gyventojus. Susirinkusius pasveikino Baltosios Vokės seniūnijos seniūnas Genadij Baranovič ir linkėjo visiems sveikatos, tarpusavio supratimo, šilumos širdyse ir namų židinyje.

Atsidėkodamas už bendradarbiavimą seniūnas įteikė dovanas įmonių vadovams, svečiams ir seniūnaičiams. Taip pat prisidėjusiems prie Derliaus šventės organizavimo ir seniūnijos kiemelio įrengimo: Vadimui Fiodorovui bei Stanislavui Kviatkovskiui.

 

Susitikimo metu buvo pasveikinti Rūdninkų ir Vakariškių kaimų 60-ties, 70-ties, 80-ties ir 90-ties metų jubiliatai, kuriems buvo įteiktos atminimo dovanos.

Seniūnas taip pat padėkojo už išpuoselėtą aplinką ir įteikė dovanas  konkurso  „Gražiausia sodyba 2022“ dalyviams: Kristinai Slavinskai, Janinai ir Igoriui Jurčenko, Algimantui ir Irenai Martinkams.

Susitikimo pabaigoje jaunimas atskubėjo padėkoti seniūnui už bendradarbiavimą organizuojant Naujametinius šokius Rūdninkuose. Seniūnas kreipėsi į jaunimą – nebijokite ir visada ateikite, visada esu atviras Jūsų naujoms iniciatyvoms ar pasiūlymams.

Skambant kalėdinėms giesmėms jaukioje aplinkoje susirinkusieji dalijosi kalėdaičiais, linkėdami vieni kitiems gerų ir šviesių Naujųjų metų!