Starostwo Biała Waka
Starostwo Biała Waka
Naujienų kalendorius
2024 m. kovo mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Vas    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Naujienlaiškio prenumerata
Susisiekite su seniūnu
Partneriai
Partneriai

Šiltas kalėdinis susitikimas Rūdninkų kaime!

Susitikimas prasidėjo Rūdninkų (lenk. Rudniczanka) kolektyvo dainomis, kurios pakvietė pasinerti visus susitikimo dalyvius į kalėdinių giesmių magiją.

Pabūti kartu su Rūdninkų kaimo gyventojais, palinkėti jiems gražių švenčių ir gerų Naujųjų metų atvyko Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos komunalinio ūkio vedėjas Romuald Monkevič, tarybos narės Kristina Marija Slavinska ir Lilija Veršicka.

Nuoširdžiai sveikinu visus atvykusius. Kasmet susitinkame, esame ištikimi tradicijai. Man malonu matyti seniūnaičius, jubiliatus, įstaigų vadovus, ir jus visus gyventojus. Susirinkusius pasveikino Baltosios Vokės seniūnijos seniūnas Genadij Baranovič ir linkėjo visiems sveikatos, tarpusavio supratimo, šilumos širdyse ir namų židinyje.

Į Rūdninkų kaimo gyventojus kreipėsi administracijos komunalinio ūkio vedėjas Romuald Monkevič, linkėdamas taikos ir santarvės, ramybės, sėkmės darbuose ir sumanymuose, daug džiaugsmo, stiprios sveikatos ir gerų Naujųjų metų.

Atsidėkodamas už bendradarbiavimą seniūnas įteikė dovanas įmonių vadovams ir svečiams. Taip pat prisidėjusiems prie Derliaus šventės organizavimo ir seniūnijos kiemelio įrengimo: Stanislavui Kviatkovskiui, Nikolajui Novikovui ir Julijai Bojarin.

Susitikimo metu buvo pasveikinti Rūdninkų ir Vakariškių kaimų 60-ties, 70-ties, 80-ties ir 90-ties metų jubiliatai, kuriems buvo įteiktos atminimo dovanos.

 

Seniūnas taip pat padėkojo už išpuoselėtą aplinką ir įteikė dovanas konkurso „Gražiausia sodyba 2023“ dalyviams: Elvyrai ir Josifui Daukševič ir Stanislavai Zmošu. Skambant kalėdinėms giesmėms jaukioje aplinkoje susirinkusieji dalijosi kalėdaičiais, linkėdami vieni kitiems gerų ir šviesių Naujųjų metų!