Susisiekite su seniūnu
Partneriai
Partneriai

Šalčininkuose apdovanoti labiausiai nusipelnę sportui Baltosios Vokės sportininkai!

Sportininkų apdovanojimai – tai tradicinis Šalčininkų rajono renginys, kuriame skelbiami ir apdovanojami geriausi metų sportininkai. Tai proga visiems susitikti kartu, pabendrauti ir ištarti padėkos žodžius sportininkams, treneriams, rėmėjams ir aktyvaus gyvenimo būdo mylėtojams už sporto kultūros populiarinimą Šalčininkų rajone.
Kasmet mūsų seniūnijos komandos ir pavieniai sportininkai sėkmingai atstovauja seniūniją rajono, šalies ir užsienio varžybose.
Kovo 23 dieną Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos salėje ištarti geriausių komandų, sportininkų, trenerių ir rėmėjų vardai, padėkota žmonėms, padedantiems organizuoti ir pravesti renginius.
Geriausi Baltosios Vokės seniūnijos sportininkai ir sporto veikėjai, pelnę apdovanojimus:
Padėką sporto veikėjui atsiėmė: Sylvester Baranovič, kuris kiekvienais metais organizavo futbolo, krepšinio turnyrus, Baltosios Vokės tradicinės sporto šventės organizatorius.
Baltosios Vokės seniūnijoje vienintelis, kuris dalyvauja ir bendradarbiauja padedamas organizuoti visus sporto renginius.
Apdovanotas sporto ir sveikatos propaguotoju pripažintas Arvydas Przemyslav Baudzis (boksas, savanorystės pagrindu organizavo bokso treniruotes Baltojoje Vokėje).
Padėką rėmėjui pelnė Baltosios Vokės krašto bendruomenės centras.
Padėka treneriui atiteko Genadijui Baranovičiui.
Už Šalčininkų rajono garsinimą Lietuvos ir tarptautinėse varžybose ir už efektyvų komandinį darbą apdovanotos komandos:
Futbolo komanda „Baltoji Vokė“ – SFL žiemos 7×7 CUP D-diviziono vicečempionai (2 vieta), 2022 metų sezonas (sekmadienio lyga) – 4 vieta (SFL D divizionas)
Krepšinio komanda „Baltoji Vokė“ dalyvauja šių metų sekmadienio lygoje.
Jaunieji sportininkai:
Nikolajus Stankevičius – RINGO Tarptautiniame turnyre užėmė I; II vietas. Pagal tarptautinio Ringo federacijos reitingą yra 2 vietoje.
Deivid Piatikonis – RINGO Tarptautiniame turnyre užėmė I; II; III vietas. Tarptautinėje vaikų ir jaunimo parapiadoje iškovojo I vietą. Pagal tarptautinį Ringo federacijos reitingą -5 vieta.
Gabriela Bojarin -RINGO Tarptautiniame turnyre užėmė prizinę vietą. Tarptautinėje vaikų ir jaunimo parapiadoje iškovojo I vietą. Pagal tarptautinio Ringo federacijos reitingą – 2 vieta.