Starostwo Biała Waka
Starostwo Biała Waka
Naujienų kalendorius
2024 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bir    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Naujienlaiškio prenumerata
Susisiekite su seniūnu
Partneriai
Partneriai

Šalčininkų rajone prasideda šildymo sezonas!

Spalio 16 d. Šalčininkų rajone pradedamas šildymo sezonas, pirmiausia šiluma bus tiekiama ikimokyklinio ugdymo įstaigoms. Prognozuojama, kad šilumos kaina iki metų pabaigos išsilaikys mažesnė, negu praeitą šildymo sezoną.
UAB „Šalčininkų šilumos tinklai“ direktoriaus Arturo Danulevičiaus teigimu, įmonė pasiruošusi tiekti šilumą, dar vasara atlikti šilumos trasų remonto darbai, rudenį – hidrauliniai bandymai ir kiti veiksmai, užtikrinantys sklandų šilumos tiekimą gyventojams.
– Šilumos tiekimą stengiamės pradėti greitai ir sklandžiai, tačiau gali būti situacijų, kai tą pačią dieną nepavyksta tiekti šilumą iš karto visiems vartotojams. Todėl galimi atvejai, kai viename daugiabutyje radiatoriai pradės šilti vieną dieną, o kitame – kitą dieną, – sako UAB „Šalčininkų šilumos tinklai“ direktorius Artur Danulevič.
Prasidėjus šildymo sezonui švietimo ir gydymo įstaigos pagal poreikį gali priimti sprendimą dėl patalpų šildymo apie tai pranešę šilumos tiekėjui. Gyventojai taip pat gali nuspręsti dėl šildymo sezono atidėjimo arba pradžios konkrečiame daugiabutyje prieš laiką jeigu tam pritartų daugiau nei 50 proc. daugiabučio patalpų savininkų.
Susitarę dėl šildymo sezono pradžios arba jo atidėjimo daugiabučio namo gyventojai (bendrijos pirmininkas, administratorius) turi kreiptis į UAB „Šalčininkų šilumos tinklai“ ir raštu informuoti įmonę apie savo sprendimą (Pramonės g. 2a, Šalčininkai, tel. (8 380) 53645, el.p. info@salcininkust.lt).
Šalčininkų rajono savivaldybės informacija.