Starostwo Biała Waka
Starostwo Biała Waka
Naujienų kalendorius
2024 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bir    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Naujienlaiškio prenumerata
Susisiekite su seniūnu
Partneriai
Partneriai

Pavasarinė švaros akcija Baltojoje Vokėje!

Balandis jau nuo seno garsėja kaip švaros mėnuo, todėl penktadienį, balandžio 19 dieną  Baltosios Vokės seniūnijos darbuotojai su džiaugsmu ir vidiniu  užsidegimu jungėsi prie visuotinės švaros akcijos ir grąžino bei švarino savo miestelio teritoriją.

Šiais metais į Baltąją Vokę prisidėti prie kasmetinės švaros akcijos tvarkant ir grąžinant miestelio apylinkes atvyko  Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos darbuotojai!

Baltosios Vokės seniūnija, aktyvūs bendruomenės nariai ir Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos darbuotojai pasiskirstė į 5 grupeles. Pirma grupė dirbo šalia bendruomenės centro, sėjo žolę, sodino tujas. Antra talkos grupelė dirbo T. Kosciuškos gatvėje, ravėjo žolę aplink  krūminius ąžuolus. Trečia grupė darbavosi stadione, kirpo krūmelių šakas. Ketvirta  grupė dirbo už Baltosios Vokės gimnazijų esančioje sporto aikštelėje. Penkta grupė sodino eglutes aplink vaikų žaidimų aikštelę, esančią Vilniaus gatvėje.

Užbaigus darbus Vilniaus ir A. Mickevičiaus gatvių sankryžoje, buvo pasodintas  ąžuolas, kuris simbolizuoja gyvybę, laisvę ir bendrystę. Bendras darbas formuoja tinkamą žmonių požiūrį į aplinkos saugojimą, tvarkymą, ugdomas gamtos ir žmogaus dermės pažinimas.

Nuoširdžiai dėkojame Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos darbuotojams bei bendruomenės nariams  už dalyvavimą akcijoje, skirtą laiką bei norą prisidėti prie seniūnijos viešųjų erdvių sutvarkymo.