Starostwo Biała Waka
Starostwo Biała Waka
Naujienų kalendorius
2019 m. spalio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Rgs    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Naujienlaiškio prenumerata
Susisiekite su seniūnu
Partneriai
Partneriai

Parapijada – daug širdžių vienu ritmu“ Tarptautinė Jubiliejinė 30 Parapijada Varšuvoje jaunimui iš Baltosios Vokės praėjo turiningai!

 


Šiais metais nuo liepos 7 d. iki 14 d. jaunimas iš Baltosios Vokės, Eišiškių bei Šalčininkų miestų dalyvavo Tarptautinėse Parapijinėse žaidynėse. Baltosios Vokės m. atstovavo 15 vaikų ir 2 globėjai. Iš viso Šalčininkų rajono reprezentaciją sudarė: 45 vaikai ir 6 globėjai, kurie su kitais Parapijados dalyviais rungėsi tarpusavyje įvairiose sporto šakų, piešimo, žinių apie sportą, religiją bei istoriją konkursuose.

Tarptautinėje Jubiliejinėje 30 Parapijadoje Varšuvoje susibūrė jaunimas ir vaikai iš 7 valstybių: Lietuvos, Lenkijos, Latvijos, Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos ir Vokietijos. Šalčininkų rajono jaunimas rodė savo gebėjimus sporto varžybose, meno ir žinių konkursuose.

Laisvalaikiu jie gamino bižuterijas, lankė „Zumba“ šokių bei įvairius užsiėmimus. Jėgas jaunimas atgaudavo baseine. Programoje labai svarbią vietą užėmė jaunimo dorovinis ugdymas. Dvasingumu buvo ženklinama kiekviena diena. Visi dalyviai ryte ir vakare meldėsi kartu su kunigais, vienuoliais ir vienuolėmis. Taip pat buvo suteikta galimybė atskiroje adoracijos palapinėje pasimelsti individualiai.

Jaunimas pagal individualius pomėgius pasirinko veiklas, sėkmingai išbandė savo jėgas, susirado draugų ir bendraminčių iš įvairių šalių. Visus vienijo sportas, menas ir malda. Jaunimas varžėsi ringo, tinklinio, stalo teniso, plaukimo, šaudymo, krepšinio, lengvosios atletikos, šachmatų ir šaškių sportinėse rungtyse. Jie parodė savo unikalius gebėjimus piešimo, žinių konkursuose apie sportą, religiją bei istoriją. Parapijados uždarymas vyko pie Šv. Juzefo Jonco (lenk. Józef Joniec)  karsto Dievo Apvaizdos šventovėje.

Baltosios Vokės m. jaunimas iškovojo prizines vietas šiose sporto disciplinose:
Ringo (P) berniukai:
I vieta – Deivid Piatikonis

II vieta – Alanas Stankevičius

III vieta – Patryk Bojarin

Ringo (G) berniukai:
I vieta – Daniel Bukin

III vieta – Ronald Kozlovskij

Ringo (P) mergaitės:
II vieta – Valerija Bizunovič

Ringo (G) mergaitės:

I vieta – Žaneta Kozlovskaja

Ringo (O) vyrai:

II vieta – Genadij Baranovič

Ringo (O) moterys:
I vieta – Olga Versockaja