Starostwo Biała Waka
Starostwo Biała Waka
Naujienų kalendorius
2024 m. birželio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Geg    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Naujienlaiškio prenumerata
Susisiekite su seniūnu
Partneriai
Partneriai

Lenkų partnerių dovana Baltosios Vokės ugniagesiams!

Š. m. gegužės 13 dieną praėjusios profesinės šventės proga Šalčininkų rajono ugniagesiai susitiko Butrimonyse. Susitikimo tikslas – perduoti Baltosios Vokės ugniagesių komandai Lenkijos partnerių gaisrinį automobilį ir įteikti padėkos raštus ugniagesiams.
Po mišių Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič Šv. Florijono – ugniagesių globėjo dienos proga įteikė padėkos ugniagesių komandoms. Šis susitikimas tapo proga padėkoti žmonėms, dirbusiems, kai vasario 11 d. Baltosios Vokės daugiabutyje kilo gaisras. Padėkos raštai už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą ir išgelbėtą žmogaus gyvybę įteikti Baltosios Vokės ugniagesiams Vladislavui Bogdevičiui ir Viktoriui Ginevičiui. Padėką taip pat pelnė ir ne ugniagesys, o vietos gyventojas, kuris vienas pirmųjų atskubėjo į įvykio vietą ir išgelbėjo žmogų. Tai UAB „Tvarkyba“ darbuotojas Andrej Narkevič.
Aikštelėje prie bažnyčios klebonas kun. Juzef Aškelovič pašventino ugniagesių automobilį, kuris tarnaus ne tik Baltosios Vokės seniūnijos, bet ir viso rajono gyventojų gerovei. Čia pat įvyko raktelių perdavimas Baltosios Vokės ugniagesių komandai. Knyszyn miesto burtmistras Jarosław Chmielewski perdavė gaisrinio automobilio raktelius Baltosios Vokės ugniagesių komandai.