Starostwo Biała Waka
Starostwo Biała Waka
Naujienų kalendorius
2024 m. balandžio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Kov    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Naujienlaiškio prenumerata
Susisiekite su seniūnu
Partneriai
Partneriai

Krepšinio turnyras Baltosios Vokės KKD „Sokół“ būrelio taurei laimėti

Kovo 19 dieną Baltosios Vokės E. Ožeškovos gimnazijos sporto salėje  vyko 3×3 krepšinio turnyras Baltosios Vokės  KKD „Sokół“ būrelio taurei laimėti. Šis būrelis yra įsteigtas 2013 m., ir veikia prie Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazijos. Daugelis mūsų ne tik yra girdėję posakį „sveikata – brangiausias turtas", bet ir įsitikinę jo teisingumu. Savo sveikatai skiriame nemažai dėmesio, todėl norėdami tai parodyti Baltosios Vokės KKD „Sokół“ būrelio jaunimas  suorganizavo šį krepšinio turnyrą. Varžybose dalyvavo apie 50 krepšininkų iš įvairių Lietuvos kampelių: Vilniaus m., Vilniaus r., Trakų r., Kaišiadorių m. bei Šalčininkų r. Iš viso buvo užregistruota  14 komandų.  Iš  sirgalių netrūko palaikymų ir gerų emocijų. Visos komandos buvo labai stiprios. Galiausiai iškovoti prizines vietas pavyko šioms komandoms: 1 vietą užėmė – A – Komanda (Vilnius), 2 vietą – Vilko broliai (Vilnius), 3 vietą – Baltoji Vokė.  Jos buvo apdovanotos taurėmis, medaliais, suvenyrais bei diplomais. Geriausiu turnyro krepšininku pripažintas – Algis Martinkus (Baltoji Vokė), rezultatyviausiu – Vitalij Viduto (Baltoji Vokė), naudingiausiu – Andrej Maisiak (Vilnius). Krepšinio turnyras praėjo labai draugiškai ir smagiai. Šis turnyras padėjo jaunimui  praplėsti pažinčių ratą, atitrūkti nuo kasdienybės, socialinių problemų bei  žalingų įpročių.

IMG_3 IMG_4

IMG_19IMG_0

„Šiandien – viena iš smagiausių dienų, sportas ne tik puikus laisvalaikio praleidimas, bet ir geras sveikatos pagerinimo būdas. Esame maloniai nustebinti, kad susirinko tiek svečių. Aš būtinai raginsiu savo būrelio narius dažniau susiburti pasportuoti, juk sveikata brangiausias turtas“, – teigė būrelio pirmininkė Viktorija Ivanovskytė.

Linkime visiems turnyro dalyviams šaunių rezultatų kitose sportinėse kovose. Nuoširdžiai dėkojame KKD „Sokół“ būrelio jaunimui už gerai suorganizuotą turnyrą bei  didelį norą suburti sportininkus ne tik iš savo bendruomenės, bet ir visos Lietuvos. Lai tokie norai neblėsta ir ateityje.

Apdovanojimų rėmėjai – Baltosios Vokės bendruomenės centras.

IMG 20IMG_10