Starostwo Biała Waka
Starostwo Biała Waka
Naujienų kalendorius
2019 m. spalio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Rgs    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Naujienlaiškio prenumerata
Susisiekite su seniūnu
Partneriai
Partneriai

Kalėdinis susitikimas Baltojoje Vokėje!

Draugystė, bendruomeniškumo jausmas, kartu kuriami planai ir įvertinami pasiekimai, praeinančių metų apibendrinimas – taip galima apibūdinti kalėdinį susitikimą Baltojoje Vokėje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Susitikime taip pat buvo paskelbtas konkurso „Baltosios Vokės metų žmogus“ nugalėtojas.

Susitikimas prasidėjo nuo konkurso „Baltosios Vokės metų žmogus“ rezultatų paskelbimo. Seniūnas Genadij Baranovic pabrėžė, kad šiemet Lietuva švenčia valstybės atkūrimo 100 – metį, todėl konkurso taisyklės buvo šiek tiek pakoreguotos ir atsižvelgta į gyventojų pasiūlymus apdovanoti tuos žmonės, kurie prisidėjo prie Baltosios Vokės miesto kūrimosi.

– Šiemet iškėlėme tikslą – pastebėti tuos žmones, kurie žengė pirmuosius Baltosios Vokės plėtros žingsnius. Mūsų miestas yra jaunas, turi vos 67 metus. Iš gyventojų gavome tris pasiūlymus, o seniūnijos komisija rinkosi nugalėtoją. Pagrindinis Baltosios Vokės kūrimosi postūmis buvo gautas 60 – 70 metais. Vytautas Vedrickas – tai žmogus, kuriam esant statėsi miestas, buvo tiesiami vandentiekio ir nuotekų tinklai, statomi šaligatviai, asfaltuojami keliai. Šiandien jo nėra kartu su mumis, tačiau dar turėsime progą su juo susitikti, – kalbėjo seniūnas Genadij Baranovic skelbdamas konkurso nugalėtoją.

 

 

 

 

Seniūnas taip pat kreipėsi į susirinkusius apibendrindamas 2018 metus. Anot jo artimiausiu metu seniūnija pakvies gyventojus ir seniūnaičius į susitikimus dėl planų ateinantiems metams.

– Gerbiami gyventojai, seniūnančiai, šiais metais pavyko padaryti tikrai daug, o vertindamas paskutinius ketverius metus galiu drąsiai teigti, kad sudarytas planas įgyvendintas ne 100, o 120 proc. Padarėme net tai, ko neplanavome. Baltoji Vokė šiemet padidėjo, šiuos metus gyvename kartu su Rūdninkais. Turėjome koreguoti planus, tačiau viskas puikiai pavyko: kvartalo atnaujinimas, nuotekų valyklos statyba, vandentiekio ir nuotekų tinklų statyba, tačiau, nepaisant to, darbuotis tikrai dar turime kur, – realiai vertino seniūnijos ir savivaldybės administracijos darbą G. Baranovič. – Seniūnaičiai – tai dešinioji mano ranka jų darbas nepastebimas, bet labai svarbus. Vertinu jų indėlį į Baltosios Vokės gyvenimą, – tęsė jis dėkodamas seniūnaičiams už sklandų bendradarbiavimą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Į susirinkusius svečius kreipėsi Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktorius Josif Rybak.

– Kalėdų laukimo metas – tai laikas, kai mūsų tikėjimas ir tradicijos, visuomeniniai įsipareigojimai kviečia mus būti kartu, susitikiti, ir gerai, kad turime už ką vieni kitiems ištarti padėkos žodžius. Šiandien matydamas Jūsų seniūno pastangas padėkoti kiekvienam, mane dar kartą įtikiną, kad šiandien Baltoji Vokė yra stipri bendruomenė ir už tai Jums dėkoju, nes būtent Jūs kuriate Baltąją Vokę. Tai yra jūsų rankų rezultatas – Baltoji Vokė gražėja.Dėkoju Jums, kad motyvuojate savo seniūną, o jis savo ruožtu mobilizuoja mus, – kalbėjo Savivaldybės administracijos direktorius Josif Rybak. –Tegul Kalėdos atneša Jums ramybę, leidžia pristabdyti šiuolaikinio gyvenimo tempą. Tegul šios šventės mus visus suvienija, tegul suvienija kartas, o ateinantys metai būna laimingi kiekvienai Baltosios Vokės seniūnijos šeimai, – tęsė jis.

 

 

 

 

 

 

Seniūnijos bendruomenė taip pat turėjo ką pasakyti. Deleguotos aktyvios seniūnijos moterys neslėpė dėkingumo ir susižavėjimo Genadijaus Baranovičiaus aktyvumu. Anot jų, Baltosios Vokės seniūnija yra didelė šeima, kurioje kiekvienas turi savo pareigas, o kiekvienas šios šeimos narys turi ne tik teisių, bet ir pareigų.

– Esame lygiaverčiai mūsų šeimos nariai. Jeigu kažką darome, darome tai sau, savo artimiesiems. Tačiau seniūnas tai mato, įvertina ir apdovanoja. Mes irgi žinome, kokie yra seniūno įsipareigojimai. Tačiau tarp visų pareigų mes matome iniciatyvas, realizuojamus projektus, užsidegimą ir visokeriopą aktyvumą, kurie neįrašyti į jokius pareigybių aprašymus, – gyventojų vardu kalbėjo Kristina Slavinska.

 

 

 

 

 

Susitikime dalyvavusiems kunigams – Rūdninkų parapijos klebonui Juzefui Narkunui ir Šalčininkėlių parapijos klebonui Kazimirui Gvozdovičiui – sukalbėjus maldą ir pašventinus kalėdaičius svečiai nuoširdžiai linkėjo vieni kitiems sėkmingų ateinančių metų ir gražių švenčių.