Starostwo Biała Waka
Starostwo Biała Waka
Naujienų kalendorius
2024 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bir    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Naujienlaiškio prenumerata
Susisiekite su seniūnu
Partneriai
Partneriai

Kalėdinis susitikimas Baltojoje Vokėje!

Draugystė, bendruomeniškumo jausmas, kartu kuriami planai ir įvertinami pasiekimai, praeinančių metų apibendrinimas – taip galima apibūdinti kalėdinį susitikimą Baltojoje Vokėje.

 

 

 

 

 

 

 

 

2019 m. gruodžio 19 d. Baltosios Vokės pramogų centre vyko Kalėdinis susitikimas. Šventė prasidėjo seniūno kreipimusi į visus susirinkusius.

– Gerbiami gyventojai, seniūnančiai, tarybos nariai, įstaigų vadovai bei savivaldybės atstovai, džiaugiuosi šių metų pasiekimais. Mums pavyko padaryti tikrai nemažai, bet ateityje mūsų laukia dar daug darbų,- teigė G. Baranovič. Seniūnas trumpai pristatė 2019 metais atliktų darbų sąrašą, bei padėkojo Šalčininkų rajono savivaldybės administracijai visų seniūnijos gyventojų vardu. Tik savivaldybės dėka mes pasiekėme tai, ką turime šiandien.   Genadij Baranovič pabrėžė, kad seniūnaičiai – tai dešinioji jo ranka, jų darbas nepastebimas, bet labai svarbus. Pažymėjo jų indėlio vertę  į Baltosios Vokės seniūnijos gyvenimą, bei padėkojo už sklandų bendradarbiavimą.

 

 

 

 

 

 

Susitikimo metu buvo pasveikinti Baltosios Vokės seniūnijos 60-ties, 70-ties, 80-ties ir 90-ties metų jubiliatai, kuriems buvo įteiktos dovanos.

 

 

 

 

 

 

 

Kaip ir kasmet Kalėdinio susitikimo metu buvo apdovanoti konkurso „Gražiausia sodyba“ nugalėtojai, aktyviausi Baltosios Vokės skaitytojai. Buvo paskelbti konkurso „Baltosios Vokės metų žmogus 2019“ nominantai ir nugalėtojas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Į susirinkusius svečius kreipėsi Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gžegož Jurgo su gražiais linkėjimais artėjančių švenčių proga.

Tarybos narė Kristina Slavinska visiems susirinkusiems linkėjo sveikatos, vidinės ramybės, santarvės ir prasmingų ateinančių Naujųjų metų.

Baltosios Vokės seniūnijos seniūnaičiai tarė padėkos žodžius seniūnui, bei įteikė jam dovaną. Po sveikinimų svečiai dalinosi kalėdaičiais, nuoširdžiai linkėdami vieni kitiems sėkmingų ateinančių metų ir gražių švenčių.