Starostwo Biała Waka
Starostwo Biała Waka
Naujienų kalendorius
2023 m. lapkričio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Spa    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Naujienlaiškio prenumerata
Susisiekite su seniūnu
Partneriai
Partneriai

Honorata ir Vladimir Privalovai atšventė auksines vestuves!

Daugiau negu prieš 50 metų studijuodami statybos inžineriją Minske susitiko du jaunuoliai – Honorata iš Žagarinės k. (Lietuva) ir Vladimir iš Briansko (Rusija). Ten jaunieji sukūrė šeimą ir po studijų į Lietuvą grįžo Privalovų šeima. Santuokos istorija tikrai išskirtinė ir retai tepasitaikanti, nes civilinę santuoką jaunuoliai sudarė Minske, o po kelių dienų santuokos įžadus davė Vilniuje. Šiomis dienomis Žagarinėje (Baltosios Vokės sen.) gyvenanti pora švenčia auksinių vestuvių jubiliejų, šia proga kovo 24 d. jų atvyko pasveikinti Šalčininkų rajono mero pavaduotoja Ana Jesvilienė, Baltosios Vokės seniūnijos seniūnas Genadij Baranovič ir specialistės Oksana Žertovskaja ir Olga Versocka.
– Gerbiami jubiliatai, atvažiavome į Jūsų namus norėdami padėkoti ir pasveikinti su nuostabiu jubiliejumi. Jūsų turtas – 50 metų kartu. Linkime Jums ir kitų jubiliejų. Užauginote gerus vaikus, turite anūkų, žinau, kad turite ir proanūkę. Matau, kad skleidžiate šilumą, gerumą ir turite širdies ryšį su savo vaikais. Jūsų gyvenimas buvo iš tiesų gražus, vaikai gali didžiuotis savo tėvais. Linkime Jums sėkmės, sveikatos ir gražių akimirkų sau, – kalbėjo vicemerė Ana Jesvilienė.
Baltosios Vokės seniūnijos seniūnas Genadij Baranovič linkėjo porai neblėstančio aktyvumo, kuriuo stebisi aplinkiniai.
– Visos seniūnijos vardu dėkojame Jums už Jūsų darbštumą, kurio išmokėte ne tik savo vaikus, bet mokote aplinkinius. Dėkojame už dalyvavimą „Gražiausios sodybos“ konkurse. Gražios sukakties proga linkime džiaugtis vaikų ir anūkų pasiekimais, vienas kito draugija ir būkite sveiki, – pasakė seniūnas Genadij Baranovič.
Atvykusiems svečiams jubiliatai Honorata ir Vladimir Privalovai papasakojo nepaprastai gražią santuokos sudarymo ir šeimos kūrimo istoriją, kurioje nuskambėjo dviejų dukterų vardai – Svetlana ir Oksana.
 – Tuokėmės Minske, tačiau žinojome, kad turime susituokti ir bažnyčioje. Taip, kai mums katalikiškas vertybes skiepijo tėvai. Tačiau tuo metu Rūdninkuose nebuvo klebono, todėl nuvykome į Aušros Vartų koplyčią. Ėjome tada gatve, aš pasipuošusi balta suknele ir žmonės, mus pamatę, pradėjo mums ploti. Labai susijaudinau, – blizgančiomis akimis prisiminimais dalijasi ponia Honorata. – Tądien kartu ėjome išpažinties, nepaisant tikėjimo ėjo ir mano vyras. Klebonas tada man tik patarė išmokyti jį maldų, ir tiek, – tęsia ji, pasakodama, kad vilkėjo draugės paskolintą suknelę ir nuometą.
Sveikiname Honoratą ir Vladimirą Privalovus su auksiniu jubiliejumi, linkime dar ilgus metus eiti bendro gyvenimo keliu, niekada neprarasti to, ką geriausia įgijote per santuokos metus, puoselėkite šeimos vertybes ir džiaukitės vienas kitu. Būkite laimingi!