Starostwo Biała Waka
Starostwo Biała Waka
Naujienų kalendorius
2024 m. birželio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Geg    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Naujienlaiškio prenumerata
Susisiekite su seniūnu
Partneriai
Partneriai

Gražūs vestuvių jubiliejai Rūdninkų kaime!

Šių metų gruodžio 20 dieną Rūdninkuose susitikimo su gyventojais metu deimantinių vestuvių proga pasveikinti Adam ir Stanislava Lazovskije. Linkėdamas stiprios sveikatos, santarvės ir šiltų akimirkų artimųjų rate jubiliatus pasveikino Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič pasveikino Adamą ir Stanislavą santuokos jubiliejaus proga ir įteikė sveikinimo raštą.

Deimantinių vestuvių proga sveikinimo žodžius tarė ir Baltosios Vokės seniūnijos seniūnas Genadij Baranovič, pasidžiaugęs, jog gali matyti sutuoktinių porą, saugančią šeimą, puoselėjančią artimųjų meilę ir savo šeimoje perduodančią gerąją patirtį vaikams ir anūkams. Seniūnas linkėjo sukaktuvininkams stiprios sveikatos, santarvės, šeiminės laimės, tarpusavio supratimo ir pagarbos, lydėjusios jų šeimą pusę amžiaus bei dar ilgų bendro gyvenimo metų.

Jubiliatai užaugino keturis vaikus, dabar jų džiaugsmas – aštuoni anūkai ir vienas proanūkis.

Rūdninkų kaimo gyventojai  Janina ir Henrikas Jurgelevičiai šiais metais atšventė auksinių vestuvių jubiliejų. Gražios sukakties proga sutuoktinius atvyko pasveikinti Baltosios Vokės seniūnijos seniūnas kartu su kolektyvu.

Auksinių vestuvių proga sveikinimo žodžius tardamas Baltosios Vokės seniūnijos seniūnas Genadij Baranovič, pasidžiaugė jubiliatų puoselėjamomis šeimos vertybėmis ir linkėjo geros kloties, sveikatos ir kitų šeimos jubiliejų. Kartu jis įteikė Šalčininkų rajono mero Zdzislavo Palevičiaus sveikinimo raštą.

Jubiliatai užaugino du vaikus, dabar jų džiaugsmas – trys anūkai ir keturi proanūkiai.

Susitikime šeimos pasidalino jaunystės prisiminimais, sukaupta gyvenimiška patirtimi ir pasidžiaugė jiems skirtu dėmesiu.