Starostwo Biała Waka
Starostwo Biała Waka
Naujienų kalendorius
2024 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bir    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Naujienlaiškio prenumerata
Susisiekite su seniūnu
Partneriai
Partneriai

Genadij Baranovič apdovanotas sidabro medaliu „Už nuopelnus Lietuvos sportui“

Š. m. rugsėjo 18 d. Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius apdovanojo Genadijų Baranovičių – Baltosios Vokės seniūnijos seniūną – sidabro medaliu „Už nuopelnus Lietuvos sportui“. 

 


– Genadij Baranovič – vienas žymiausių sporto veikėjų Šalčininkų rajone. Jo vadovaujama Baltosios Vokės seniūnija, dar jam netapus seniūnu, jau buvo vadinama Šalčininkų rajono sporto sostine. Jo iniciatyva buvo organizuota ir pravesta daugybė sporto renginių, įrengta universali sporto aikštelė Baltojoje Vokėje. Sumanytais projektais seniūnas visada stengiasi pritraukti jaunimą ir mokyti jį sveikos gyvensenos. Šiemet Pasaulio Polonijos žaidynėse jo vadovaujama komanda užėmė II vietą, o Genadij Baranovič apdovanotas Lenkijos Respublikos Prezidento taure. Taigi Baltosios Vokės seniūnas garsina ne tik Šalčininkų rajono, bet ir visos Lietuvos vardą. Be galo džiugu, kad turime aktyvų ir energingą sporto mylėtoją Šalčininkų rajone, – sako Švietimo ir sporto skyriaus vedėjos pavaduotojas sportui Valerij Kočan.

Genadij Baranovič – aktyvus sporto ir visuomeninis veikėjas, pirmininkaujantis Šalčininkų rajono sporto klubų sąjungai, aktyviai dalyvaujantis Kūno kultūros draugijos „Sokol“ veikloje, ringo iniciatorius ir populiarintojas Šalčininkų rajone, vienas iš Lietuvos ringo federacijos steigėjų ir federacijos viceprezidentas, daugiau negu ketvirtį amžiaus organizuojamo bėgimo „Baltoji Vokė – Rūdninkai – Baltoji Vokė“ sumanytojas.

– Sidabro medalis „Už nuopelnus Lietuvos sportui“ man buvo netikėta ir be galo maloni staigmena. Sportas – tai mano pomėgis, kuriam jaučiau trauką nuo mažens ir kuris teikia man didžiulį pasitenkinimą. Mano pasirinkimas – lengvoji atletika, lydinti mane nuo studijų laikų. Kur bedirbčiau – visada stengiuosi nepamiršti sporto, darbas ir sportas neatskiriami mano gyvenime, – sako Genadij Baranovič.

  

Medaliai „Už nuopelnus Lietuvos sportui“ teikiami už kūno kultūros ir atskirų sporto šakų  plėtrą Lietuvoje. Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės apdovanojimų tikslas – pagerbti ir paskatinti sportininkus, trenerius, kūno kultūros ir sporto specialistus, organizatorius, rėmėjus ir kitus asmenis, prisidėjusius prie kūno kultūros ir sporto plėtros Lietuvoje.