Starostwo Biała Waka
Starostwo Biała Waka
Naujienų kalendorius
2024 m. gegužės mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bal    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Naujienlaiškio prenumerata
Susisiekite su seniūnu
Partneriai
Partneriai

FOTOMENININKĖS IŠ BALTOSIOS VOKĖS PARODA VARŠUVOJE

Individualus požiūris į aplinką ir situaciją, formų ir faktūrų žaismas, originalios nuotraukos, kūrybiškai ir kreatyviai apdorotos autorės Gabrielės Šatrovskajos kavinėje Cafe ,,Szpilki“ Varšuvoje.

30_czerwca_wystawa_cialo

  

Supančio pasaulio įamžinimas su objektyvu Gabrielei patiko nuo mažens. Laikui bėgant tai tapo realia aistra. Išsipildė merginos svajonės dėl studijų. Gabrielei pasisekė įstoti į žurnalistikos fakultetą Varšuvoje. Žurnalistika su spaudos, reklamos ir leidybos fotografijos specialybę.

Fotografikos paroda ,,Kūnas erdvėje“ tai Gabrielės diplominis darbas. Eksponuojami darbai skatina žiūrovą susimąstyti apie tai, kokia maža pasaulio dalele jis yra.

,, Šis darbas buvo man didžiuliu asmeniniu iššūkiu. Nuotraukose aš norėjau parodyti žmogaus ir architektūros, infrastruktūros ir gamtos santykius“-sakė fotomenininkė. Ji taip pat sakė, kad jai labai svarbus yra visi parodos lankytojų atsiliepimai – ,,Džiaugiuosi teigiamu mano darbų įvertinimu, nes tai suteikia pasitikėjimo savimi. Bet laukiu taip pat kritikos, nes noriu tobulėti.“

Paroda ,,Kūnas erdvėje“ kavinėje Cafe ,,Szpilki“ Varšuvoje veiks iki liepos 25 d.   Gabriela toliau planuoja savo darbus eksponuoti Vilniuje. Tikimės netrukus sulaukti autorės ir jos fotokolekcijos Baltojoje Vokėje.