Starostwo Biała Waka
Starostwo Biała Waka
Naujienų kalendorius
2020 m. lapkričio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Spa    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Naujienlaiškio prenumerata
Susisiekite su seniūnu
Partneriai
Partneriai

Dėl vaikų priežiūros organizavimo Baltosios Vokės lopšelyje-darželyje

Baltosios Vokės lopšelis-darželis planuoja pradėti vykdyti vaikų priežiūrą, tų šeimų vaikams, kurioms BŪTINAI reikalinga  ugdymo įstaiga ir neturi galimybės vaikų palikti namuose. Veiklos pradžia priklauso nuo to, kiek tėvų prašymų bus pateikta.

Į darželį bus priimami tie vaikai, kurių  ABU tėvai dirba fiziškai darbo vietose, ne nuotoliniu būdu namuose ir pateikia tai įrodantį dokumentą. Laisvos formos tėvų prašymas ir darbdavio pažyma gali būti pateikiama ir elektroniniu būdu (b.voke@salcininkai.lt).

Svarbu pažymėti, kad abu vaiko tėvai (įtėviai, globėjai, rūpintojai) kreipdamiesi dėl vaiko priežiūros bei maitinimo paslaugų turi būti atsakingai įvertinę visas kitas vaiko  priežiūros galimybes namuose.

Remiantis LR SAM 2020 m. balandžio 23 d. ministro sprendimu Nr. V-977 ugdymą namuose privalės tęsti tėvai, kurių vaikas(ai):

  1. serga lėtinėmis ligomis, nurodytomis Sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 23 d. įsakymu Nr. V-483 „Dėl Sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąrašo patvirtinimo“ (toliau – Įsakymas Nr. V-483);
  2. gyvena kartu su asmenimis, priskirtinais rizikos grupėms (vyresnio nei 60 m. amžiaus asmenims ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis, nurodytomis Įsakyme Nr. V-483: žmogaus imunodeficito viruso liga; piktybiniai navikai (jei liga diagnozuota ar buvo paūmėjimas ir jei po taikyto gydymo pabaigos nepraėjo 2 metai); cukrinis diabetas; širdies ir kraujagyslių ligos su lėtiniu širdies nepakankamumu 2-4 laipsnio; lėtinės kvėpavimo organų ligos su kvėpavimo nepakankamumu; lėtinės inkstų ligos su inkstų nepakankamumu; būklė po autologinės kaulų čiulpų ir organų transplantacijos; ligos, kurios šiuo metu gydomos bendra ar selektyvia chemoterapijas ar radioterapija ir ligos, po kurių gydymo šiais metodais pabaigos nepraėjo 2 metai; ligos, kurios šiuo metu gydomos imunosupresija atitinkančia metilprednizolono 10 mg/kg per dieną ir ligos, nuo kurių gydymo šiuo būdu pabaigos nepraėjo 6 mėnesiai; įgimtas imunodeficitas; kitos sunkios lėtinės ligos, kai taikomas imunosupresinis gydymas).

Prašymus ir pažymas galite pateikti el. paštu b.voke@salcininkai.lt arba atnešti į Baltosios Vokės seniūniją.

Kilus klausimams prašome skambinti 8(380) 43 592