Starostwo Biała Waka
Starostwo Biała Waka
Naujienų kalendorius
2024 m. kovo mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Vas    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Naujienlaiškio prenumerata
Susisiekite su seniūnu
Partneriai
Partneriai

Dalijimasis kalėdaičiu su Baltosios Vokės bendruomene!

Gruodžio 20 d. seniūnijos bendruomenė susirinko į šiltą ir jaukų susitikimą pasveikinti vieni kitų su artėjančiomis šventėmis.

Į Baltosios Vokės kalėdinį susitikimą atvyko Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktorius Gžegož Jurgo, Šalčininkų rajono tarybos nariai Kristina Slavinska, Lilija Veršicka, Jaroslav Voitechovič ir Tadeuš Romanovski, seniūnaičiai ir veikiančių įstaigų vadovai bei atstovai, bendruomenės gyventojai.

Susitikimas prasidėjo nuo šventinės programos, kurią paruošė Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazija. Dėkojame už šiltą ir nuostabų pasirodymą, kuris visus svečius panardino į kalėdinio laukimo vandenis.

Susirinkusius pasveikinęs seniūnas Genadij Baranovič pasidžiaugė šiemet seniūnijoje atliktais darbais, dėkojo Šalčininkų rajono savivaldybei už visokeriopą palaikymą ir pagalbą.

-Nuoširdžiai sveikinu visus atvykusius. Kasmet susitinkame, esame ištikimi tradicijai. Man malonu matyti seniūnaičius, jubiliatus, įmonių ir įstaigų vadovus, verslininkus. Metai baigiasi, o mes realizavome planus. Mums nepavyktų viską pasiekti, jeigu ne Šalčininkų rajono savivaldybė ir rėmėjai, – kalbėjo seniūnas Genadij Baranovič linkėdamas gražių švenčių ir sėkmingų, turtingų ir laimingų Naujųjų metų.

Į Baltosios Vokės gyventojus kreipėsi administracijos direktorius Gžegož Jurgo, linkėdamas taikos ir santarvės, ramybės, sėkmės darbuose ir sumanymuose, daug džiaugsmo, stiprios sveikatos ir visko paties geriausio.

Seniūnas pasveikino ir įteikė dovanas seniūnijos 60-ties, 70-ties, 80-ties ir 90-ties jubiliatams ir linkėjo jiems geros kloties, laimės, sveikatos, džiaugtis vaikais ir anūkais.

Susitikimo metu atsisveikinimo proga seniūnas įteikė statulėlę ilgametei Šilo gimnazijos direktorei Nijolei Balinskienei. Ji seniūnijos istorijos puslapiuose išliks, kaip žmogus, sukaupęs didžiulę patirtį ir žinias, daugybę profesinių pergalių, didelį ratą ją mylinčių žmonių ir dėkingų auklėtinių.

Kaip ir kasmet, seniūnas įteikė dovanas įmonės vadovams, svečiams ir seniūnaičiams atsidėkodamas už bendradarbiavimą bei finansinę paramą seniūnijai.

Genadij Baranovič pabrėžė, kad seniūnaičiai – tai dešinioji jo ranka, jų darbas nepastebimas, bet labai svarbus. Pažymėjo jų indėlio vertę į Baltosios Vokės seniūnijos gyvenimą ir padėkojo už sklandų bendradarbiavimą.

Seniūnas taip pat padėkojo Jaroslavui Voitechovič, kuris finansavo ir įteikė dovanas konkurso Šalčininkų rajono „Gražiausia sodyba 2023“ dalyviams Marinai ir Vladimirui Ibianskams (Baltosios Vokės m.) ir III vietos laimėtojams Audriui ir Jūratei Jakaičiams (Rudnios k.).

Svarbiausia susitikimo akimirka – dalijimasis kalėdaičiais. Susirinkusieji draugiškai linkėjo vieni kitiems sveikatos, ištvermės ir gražių akimirkų, praleistų artimųjų būryje.