Starostwo Biała Waka
Starostwo Biała Waka
Naujienų kalendorius
2021 m. sausio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Gru    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Naujienlaiškio prenumerata
Susisiekite su seniūnu
Partneriai
Partneriai

Baltosios Vokės seniūnijos teritorijoje veikiančios įmonės!

Per septynis dešimtmečius, šalia kanalo ir durpyno iškirstame Rūdninkų girios plote ėmė kurtis gyvenvietė. Visais laikais ji traukė veiklius, atkaklius, darbščius žmones ir buvo gera vieta gyventi, auginti vaikus, siekti svajonių.

Dešimtmečiai pakeitė miesto veidą, bet nepakeitė kartų kartoms perduodamų vertybių: kaip ir mūsų seneliai, didžiuojamės savo krašto istorija, karališko žvilgsnio vertu kraštovaizdžiu ir išskirtinę ramybę teikiančiu žaliuoju miesto rūbu.

Šiemet Baltosios Vokės gyvenvietė švenčia savo 70-metį, šia proga kviečiame susipažinti  su organizacijomis veikiančiomis Baltosios Vokės seniūnijos teritorijoje.

 

 • UAB „Rotaprintas“

UAB „Rotaprintas“ pradėjo savo veiklą 1992 m. gruodžio mėn. 9 d. Organizacija pradėjo veikti Vilniuje, Kirtimų g., o 2007 m. persikėlė į Baltąją Vokę, o būtent į Baltąją Vokę todėl, kad vienas iš kompanionų turėjo čia patalpas.

Įmonės pradžia buvo nelengva, jautėsi didelė konkurencija, tačiau vadovas neatrinkinėdamas priimdavo visus užsakymus, tiek mažiausius, tiek sunkiausius, kas padėjo išlikti šioje konkurencingoje rinkoje.

Įmonė užsiima popieriaus pjovimu iš rulonų į skirtingo formato lapus. Konvertuotas popierius pakuojamas ant medinės paletės, supjautą popierių aptraukiant palečių pakavimo plėvele. Rotaprintas jau daugelį metų bendradarbiauja su pastoviais užsakovais, kuo gali didžiuotis. Įmonė neužsiima prekyba, dirba tik paslaugų sektoriuje.

Įmonės direktorius Genadijus didžiuojasi turėdamas išskirtinę popieriaus pjovimo mašiną (tokių Lietuvoje iš viso yra dvi: Baltojoje Vokėje ir Vilniuje). Popieriaus pjaustymo mašiną įmonė įsigijo Honkonge.

Šiuo metu įmonėje dirba 5 asmenys.

Direktoriaus teigimu pradėjus veikti Baltojoje Vokėje buvo sudėtinga priprasti prie to, kad į darbą kasdien tenka važiuoti 35 km., tačiau su laiku jį pradėjo žavėti mietelio ramybė.  Toks atstumas ir užsakovams nesudarė nepatogumų.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • UAB „Žybartuva“

 UAB “ŽYBARTUVA” – granito apdirbimo įmonė įkurta 1994 metais. Būdami Švedijos APSTEN AB grupės nariais ir atstovais, savo klientams gali pasiūlyti pažangiausius akmens apdirbimo sprendimus, aukštą gaminių kokybę už patrauklią kainą.

Pagrindinė įmonės veikla:

 •  natūralaus akmens apdirbimas, pjovimas, šlifavimas, tekinimas, atnaujinimas;
 •  paminklai, antkapiai, atminimo lentos (projektavimas, gamyba, montavimo  paslaugos);
 •  išorės bei vidaus apdailos elementai (laiptai, palangės, stalviršiai, kolonos, vazos,   židinių apdailos detalės ir t.t.);
 • statybinių akmens gaminių gamyba ir tiekimas (tvorelės, kelių, šaligatvių bortai, trinkelės, grindys, lubos, fasadų plytelės ir plokštės);
 • akmens skulptūros, memorialai, granito dirbiniai;
 • granito luitų (blokų) bei akmens plokščių pardavimas;
 • prekyba granito, marmuro skalda;
 • natūralaus akmens grindinio atnaujinimo darbai (šlifavimas, poliravimas)

Įmonėje dirba kvalifikuoti darbuotojai, turintys ilgametę patirtį akmens apdirbimo srityje. Gamykloje, įsikūrusioje Baltosios Vokės mieste. įrengtos modernios staklės leidžiančios atlikti įvairaus sudėtingumo užsakymus iš granito, marmuro, onikso, smiltainio ar kalkakmens.

Daugiau informacijos apie įmonę UAB „Žybartuva“:  http://zybartuva.lt/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • UAB „Budivnika“

Įmonė įsikūrusi Baltojoje Vokėje prieš 1 m. Šioje įstaigoje dirba 3 asmenys.

Įmonės veikla: Modernių, ekologiškų, A+ ir A++ klasės karkasinių namų statyba.  Šie nameliai yra pilnai įrenti (vandens tiekimas; nuotekų ir elektros sistemos) su pilna apdaila. Įsigijus tokį namelį jame galima iškart gyventi, be jokių pastangų. Pagal kliento poreikius šį modulinį namelį galima įrengti ant ratų arba ant tam tikrų atramų, tokiu atveju šį namelį bus lengva perkelti iš vienos vietos į kitą.

Įmonės direktorius Aleksandr džiaugiasi, turėdamas galimybę dirbti būtent Baltojoje Vokėje, jį žavi mietelio ramybė. Aleksandr pabrėžia, kad Baltoji Vokė yra įsikūrusi strategiškai patogioje vietoje ir ateityje jis norėtų plėsti savo verslą būtent čia.

Daugiau informacijos apie įmonę UAB Budivnika: https://www.avmodule.com/ 

https://www.facebook.com/avmodule

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • UAB „Vilniaus betono gaminiai“

Įmonė buvo įsteigta 2007-07-27. Tuo metu pagrindiniai 2 vystytojai Viačeslav Kliain ir Artūr Škil planavo pastatyti betoninių blokelių gamyklą. Projektui įgyvendinti buvo įsigytas 5,68 ha ploto žemės sklypas Šalčininkų rajone, Vakariškių kaime. Sklypas pasirinktas atsižvelgiant į tai, kad teritorijoje yra gamybiniam pastatui pastatyti tinkama sklypo dalis su monolitiniais poliais. Gamybinės patalpos buvo įrengtos ant polių uždengus stogą. Sklype taip pat buvo administracinis pastatas, kuris buvo tinkamas eksploatacijai po numatytos pastato rekonstrukcijos. Gamykloje buvo sumontuota technologinė linija, kurios dėka iš smėlio, žvyro ir cemento yra gaminami HAUS betoniniai blokeliai.

Pagrindinė įmonės veiklos sritis yra HAUS betoninių blokelių gamyba ir prekyba.

Šiai dienai įmonėje dirba 25 darbuotojai. Iš jų 7 darbuotojai yra Šalčininkų raj. gyventojai.

Gamyklos vieta pasižymi geru susisiekimu su magistraliniais šalies keliais A4 (Vilnius – Alytus, Druskininkai) ir A15 (Vilnius – Šalčininkai). Strategiškai parankūs netoliese esantys žvyro karjerai, kadangi žvyras yra pagrindinė sudedamoji gaminamų produktų žaliava.

 

 

 

 • UAB „Melisa Laboratorium“

Įmonė pradėjo veikti 1996 m., šiuo metu organizacijoje dirba 23 asmenys. Įmonės specializacija – kosmetikos produktų kūrimas bei gamyba. Melisa Laboratorium pagrindas – šiuolaikiniais įrengimais aprūpinta, kvalifikuota ir patyrusi komanda. Efektyviai dirbdami, nuolat gerina procesų valdymą, darbo organizavimą bei planavimą. Atsižvelgiant į rinkos pokyčius įmonė sparčiai tobulėja, nuolat plečia gaminių asortimentą, kuriant naujus, patrauklius ir kokybiškus produktus. Gamyboje naudojami  patikrinti, kruopščiai atrinkti komponentai, atitinkantys tarptautinius standartus. Ypatingą dėmesį teikia natūralios kilmės žaliavoms. Visi produktai gaminami pagal originalias, įmonėje sukurtas receptūras.

 Įmonės tikslas – visapusis klientų patenkinimas.

Daugiau informacijos apie įmonę UAB Melisa Laboratorium: http://www.melisalaboratorium.lt/

 • UAB „Juodasis gandras“

UAB „Juodasis Gandras“ – akvakultūros įmonė, įkurta 1994 m. Įmonės veiklos sritis – žuvininkystė. Mūsų tvenkiniuose auginimi karpiai, karosai, lydekos, ešeriai, amūrai, plačiakakčiai, lynai, eršketai, šamai. Įmonė užsiima ekologinės žuvininkystės veikla, kuri tausoja aplinką ir tiekia ekologišką produkciją. Tvenkiniuose ne tik auginama žuvis, tačiau čia randa prieglobstį laukiniai paukčiai ir gyvūnai. Tvenkiniuose kasmet be kitų retų paukščių vasaroja Europoje saugomos (įrašytos į saugomų paukščių sąrašą EU) gulbės giesmininkės, kurių pasak ornitologų yra didžiausia sankaupa ne tik Lietuvoje, bet ir Pabaltijyje. Mūsų įmonės tvenkiniose jų būna iki 200 vienetų. Taigi tausodami aplinką mes sugyvename su paukšiais ir gyvūnais bei prisidedame prie gamtos saugojimo. Gamta mūsų turtas, kurį paliksim savo vaikams. Visi privalome ja rūpintis.

UAB „Juodasis gandras“ įmonėje per visą jos gyvavimo laikotarpį dirbo nemaža dalis seniūnijos gyventojų, kuriems norime padėkoti už jų bendrą indėlį į bendrovės veiklą. Linkime visiems stiprybės ir sveikatos.

Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad mūsų tvenkiniai –  ne tik skirti pramoniniam žuvies auginimui, bet ir pramoginei žūklei. Maloniai laukiame ne tik žvejų mėgėjų, bet ir poilsio gamtoje gerbėjų. Pas mus galite smagiai praleisti laiką nuostabioje gamtoje, pamatyti retų paukščių.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • UAB „Dudzinskio transporto kompanija“

Pagrindinės įmonės veiklos sritys:

 • Statybinės technikos nuoma;
 • Krovinių gabenimas autotransportu Lietuvoje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Mg Logistics

Autotransporto įmonė.

 

Apart Uždarųjų akcinių bendrovių Baltosios Vokės seniūnijoje įsirengusios yra įsikūrusios mažosios įmonės sukuria seniūnijos gyventojams patogų ir komfortišką gyvenimą – čia galima rasti įvairių maisto ir buityje reikalingų prekių, parduodamos ir statybos bei sodininkystės medžiagos, vaistinė teikia medicinos priemones. Grožio salonas ir kirpykla teikia įvairaus pobūdžio grožio paslaugas. Įmonės, tuo tarpu, sėkmingai plečia savo veiklą.

Individualios įmonės veikiančios Baltosios Vokės seniūnijos teritorijoje:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taip pat seniūnijos teritorijoje veikia:

 • 2 Koops parduotuvės (viena Baltojoje Vokėje, antra Rūdninkų k.)
 • Camelia vaistinė