Starostwo Biała Waka
Starostwo Biała Waka
Naujienų kalendorius
2024 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bir    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Naujienlaiškio prenumerata
Susisiekite su seniūnu
Partneriai
Partneriai

Baltoji Vokė: erdviau, šviesiau, saugiau

Šalčininkų rajono savivaldybė tęsia Baltosios Vokės gyvenamojo kvartalo infrastruktūros atnaujinimo projektą, kuris šiemet numato šaligatvių, pėsčiųjų ir dviračių tako, automobilių stovėjimo aikštelių, apšvietimo įrengimą. Praėjusiais metais statybininkai darbavosi A. Mickevičiaus ir T. Kosciuškos gatvių teritorijose, šiemet jie pluša Naujojoje gatvėje.

Naujojoje gatvė, kurios ilgis apie 250 m, paklota nauja asfaltbetonio danga, įrengiamas pėsčiųjų ir dviračių takas, užasfaltuota automobilių stovėjimo aikštelė prie daugiabučio, pažymėto 6 numeriu, o taip pat šalia prekybos paviljono. Daugiabučio kiemo tvarkymo darbai vyksta šalia Naujojoje g. 3 esančio namo, čia remontuojamas įvažiavimas į kiemą ir šalia įrengiama nauja automobilių stovėjimo aikštelė.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– Baltoji Vokė – tai bendruomeniškai gyvenančių žmonių miestas. Esame vieningi ir visi stengiamės puoselėti gyvenamąją aplinką. Esu dėkingas gyventojams už motyvuojančias iniciatyvas ir pastabas. Tačiau vienas svarbiausių veiksnių – konstruktyvūs Šalčininkų rajono savivaldybės vadovų sprendimai ir kryptingai jų įgyvendinami susisiekimo infrastruktūros atnaujinimo projektai siekiant Baltosios Vokės gerovės ir teigiamų pokyčių kartu užtikrinant draugišką gyvenamąją aplinką, – sako seniūnas Genadij Baranovič.

Tvarkomoje teritorijoje taip pat įrengiamas apšvietimas, iš viso 12 metalinių atramų. Po du šviestuvus įrengta prie daugiabučių, pažymėtų 5 ir 3 numeriais, aštuoni – pagrindinėje gatvėje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Iš viso tvarkomoje teritorijoje bus įrengta apie 800 kv. m trinkelių ir apie 2600 kv. m asfaltbetonio dangos. Aplinka pritaikoma neįgaliųjų judėjimui.

Įgyvendinamu projektu Šalčininkų rajono savivaldybė siekia užtikrinti gyvenamosios aplinkos komfortą, poreikį saugiai ir patogiai palikti automobilius, eiti pėsčiomis arba važiuoti dviračiais.

Parengė:

Inesa Suchocka