Starostwo Biała Waka
Starostwo Biała Waka
Naujienų kalendorius
2024 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bir    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Naujienlaiškio prenumerata
Susisiekite su seniūnu
Partneriai
Partneriai

Sporto šventė Baltojoje Vokėje

2

Gegužės 1 d. Baltojoje Vokėje buriavosi sportininkai ne tik iš Šalčininkų raj., bet  iš visos Lietuvos. Jie visi atvyko į tradicinę sporto šventę, kuri vyksta kiekvienais metais. Šiais metais jau įvyko XXVIII tradicinis bėgimas Baltoji Vokė – Rūdninkai – Baltoji Vokė. Dalyviai atvyko ne tik dalyvauti sportiniuose žaidimuose,  bet gerai praleisti laiką ir pabendrauti tarpusavyje.

 

Baltoji Vokė laikoma Šalčininkų rajono sporto sostine. Tokia nuostata susiformavo dėl čia organizuojamo tradicinio bėgimo. Baltojoje Vokėje taip pat yra daug sportininkų, kurie užima aukštas vietas ne tik mūsų rajone, bet ir užsienyje. Šiais metais sporto šventėje užėmė daug prizinių vietų. Ringo varžybose Baltosios Vokės komanda iškovojo II vietą. Krepšinio turnyre (3×3) nugalėtojų taurė atiteko Baltosios Vokės komandai. Svarmenų kilnojimo rungtyje I vietą iškovojo Arnold Laveckij iš Baltosios Vokės. Rankų lenkimo varžybose (moterų grupėje) I vietą užėmė Dorota Skarina. Mūsų sportininkai aktyviai dalyvauja visose sporto disciplinose.

7 3 4 5

                                                                                                                Šis sporto renginys pritraukia daug įvairaus amžiaus sportininkų noriai dalyvauti varžybose, o miesto gyventojai  aktyviai palaiko juos. Dar dideliu paskatinimu yra apdovanojimas už sporto dalyvių puikius ir gerus rezultatus. Kaip ir kasmet, buvo apdovanoti vyriausi ir jauniausi bėgimo dalyviai. Šiais metais jais tapo 84 – jų metų Mantas Ankudavičius ir 2013 m. Jakub Novaslavski. Šiemet sporto renginyje dalyvavo apie  500 sportininkų, kurie varžėsi 1 km bėgimo, mokinių kroso estafetės, krepšinio, tinklinio, ringo, svarsčių kilnojimo ir rankų lenkimo varžybose. Svarbiausia renginio dalis – dešimties kilometrų bėgimas Baltoji Vokė – Rūdninkai – Baltoji Vokė, kuriame šiemet dalyvavo 38 bėgikai.

10 5 8o
 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Puikią renginio nuotaiką kūrė šokių kolektyvas „Smile“ iš Šalčininkų ir solistas Jevgenijus Ostapenka. O jauniausiems sporto šventės dalyviams buvo suteikta puiki galimybė pasinaudoti atrakcionais ir kitomis pramogomis.

S4 S6-1 S1 S3

                                                                                                      Sporto šventėje netrūko gerų emocijų, aplodismentų ir šiltų palaikymų.

S0 GI5 IMG_0849_новый размер IMG_0893_новый размер IMG_1052_новый размер IMG_1230_новый размер

                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Sporto šventės organizatoriai – Baltosios Vokės KKD „Sokól“ būrelio nariai. „Labai džiaugiuosi, kad Jūs esate sporto mylėtojai. Dėkoju  Jums už šventę, nuolatinę pagalbą ir puikų organizacinį darbą“ – kalbėjo Baltosios Vokės seniūnas ir KKD „Sokól“ vicepirmininkas Genadij Baranovič.

Taip pat prie šventės rengimo prisidėjo: Šalčininkų rajono savivaldybė, Lenkijos Respublikos Ambasada Vilniuje, sporto klubas „Jaunystė“ ir Baltosios Vokės krašto bendruomenės centras.