Starostwo Biała Waka
Starostwo Biała Waka
Naujienų kalendorius
2024 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bir    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Naujienlaiškio prenumerata
Susisiekite su seniūnu
Partneriai
Partneriai

JUBILIEJINĖ SPORTO ŠVENTĖ BALTOJOJE VOKĖJE

🌎Pavasario sporto šventė pati laukiamiausia ir didžiausia Baltosios Vokės miestelio aktyvaus laisvalaikio ir pramogų šventė. Kasmet  sulaukiama   kelių šimtų  dalyvių, ne tik norinčių gerai praleisti laiką, bet ir pasivaržyti.

Š. m. balandžio 27 dieną įvyko tradicinė pavasario sporto šventė, į kurią atvyko sportininkai ne tik iš Šalčininkų rajono, bet ir iš įvairių Lietuvos kampelių. Šiais metais tai Jubiliejinis XXXV bėgimas Baltoji Vokė – Rūdninkai – Baltoji Vokė.

Baltoji Vokė laikoma Šalčininkų rajono sporto sostine. Tokia nuostata susiformavo dėl čia organizuojamo tradicinio bėgimo.

Renginio metu galima buvo ne tik išbandyti įvairiausias sportines ir pramogines veiklas, susipažinti ir pabendrauti su geriausiais Lietuvos sportininkais, laimėti prizų, pasidžiaugti muzika, šokiais bet ir išbandyti jėgas bėgimo rungtyse.

Statistikos duomenimis dalyvavo apie 300 įvairaus amžiaus sportininkų nuo 1,5 iki 80 metų. Prie bėgimo starto stojo 120 lengvaatlečių.

Šiemet sporto renginyje buvo apdovanotos jauniausios 1 km bėgikės –  Vakarė Rybnikova ir Ariana Boreišaitė. Taip pat specialūs apdovanojimai įteikti vyriausiems bėgikams – Mindaugui Janušaičiui ir Teresei Bulkevičiūtei.

Pati svarbiausia ir atsakingiausia šventės dalis buvo 10 km bėgimas, kur bėgikai varžėsi dėl prizinių vietų.

 

Renginio pabaigoje buvo paskelbti nugalėtojai, įteikti medaliai, taurės ir prizai. Apdovanojimų ceremoniją vedė  Baltosios Vokės seniūnas Genadij Baranovič, Šalčininkų rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus atstovas Valerij Kočan ir Šalčininkų rajono savivaldybės tarybo narys Henrik Tomaševič.

Sporto šventės metu puikią nuotaiką kūrė Kauno šokių studija „Laisvė “ bei grupė „Art of Music“ iš Šalčininkų. Mažiausi renginio svečiai džiaugėsi atrakcionais ir žaidimais.

Renginio metu kvietėme geros valios žmones prisidėti prie finansinės paramos vaiko gydymui ir svajonei vaikščioti. Berniukas, mūsų miestelio gyventojas, paženklintas likimo išbandymais. Savarankiškai nevaikšto. Tėvai deda daug pastangų Lietuvoje, tačiau to nepakanka ir reikalinga reabilitacija užsienyje. Sporto šventės metu suaukoti pinigėliai bus perduoti berniuko mamai.

Sporto šventės organizatoriai – Šalčininkų rajono savivaldybė, Sporto draugija „Sokół”, Sporto klubas „Jaunystė“, Baltosios Vokės bendruomenės centras, Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras.

Pagrindiniai šventės rėmėjai: Šalčininkų rajono savivaldybė, Lenkijos Respublikos ambasada Lietuvoje, UAB „Jaraks“,  Baltosios Vokės krašto bendruomenės centras.

 

Dėkojame Šalčininkų rajono PK Vilniaus apskrities policijos komisariatui už saugumo užtikrinimą šventės metu bei 10 km distancijos bėgikų lydėjimą. Taip pat išreiškiame didelę padėką už organizacinį darbą Baltosios Vokės saugios kaimynystės grupei ir viešosios tvarkos skyriaus specialistei.

Sporto šventės rezultatus ir 10 km bėgimo nugalėtojus galite pasižiūrėti internatinėje svetainėje: Sportinis jubiliejus Baltojoje Vokėje | Šalčininkų rajono savivaldybė (salcininkai.lt)