Naujienlaiškio prenumerata
Susisiekite su seniūnu
Partneriai
Partneriai

„Baltoji Vokė“ Šalčininkų rajono krepšinio pirmenybėse iškovojo kelialapį į pusfinalį

Gruodžio 2 d. Šalčininkų rajono pirmenybėse įvyko trejos rungtynės, po kurių trys komandos iškovojo teisę žaisti pusfinalyje.

Pirmose rungtynėse susitiko BC „Šalčininkai“ ir „Olimpas“. Nuo pat pradžių BC „Šalčininkai“ žaidėjai parodė, kad yra šių rungtynių favoritai, po dviejų kėlinių laimėję triuškinama persvara 39:15. Antroje dalyje skirtumas tik didėjo BC „Šalčininkai“ naudai, komanda laimėjo rezultatu 94:36. Ši pergalė suteikė teisę BC „Šalčininkai“ komandai žaisti pusfinalyje.

Antrose rungtynėse susitiko „Nowa Fala“ ir „Eišiškės“ komandų žaidėjai. Rungtynes geriau pradėjo svečiai iš Eišiškių, bet šeimininkai netrukus persverė rezultatą savo naudai ir po dviejų kėlinių turėjo minimalią persvarą 29:28. Antroje dalyje žaidėjai atkakliai kovojo dėl kiekvieno taško, bet lemiamą akimirką geriau gynyboje ir puolime sužaidė „Nowa Fala“, kuriai atiteko pergalė rezultatu 66:58.

Galiausiai susitiko „Baltoji Vokė“ ir „Butrimonys“. Žaidimą sėkmingiau pradėjo Butrimonių komanda, kuri po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 23:14. Antrasis kėlinys priklausė komandai iš Baltosios Vokės, sugebėjusiai išsiveržti į priekį rezultatu 37:33. Antroje dalyje Butrimonių komandai pavyko persverti rezultatą savo naudai, bet lemiamame ketvirtyje „Baltoji Vokė“ pelnė net 28 taškus ir iškovojo pergalę rezultatu 79:70.

Nugalėtojų komadai 17 taškų pelnė V. Viduto, po 14 pridėjo E. Jurgelevičius ir A. Černevič. Butrimonių komandoje14 taškų pelnė R. Rimša, T. Antul ir M. Dorniak – po 10 taškų.

mae-50457-s400x225